Sefaköy Arçelik ServisiSefaköy Arçelik Servisi

Sefaköy Arçelik Servisi Telefon: 0212 540 23 22

Bir Bakışta Servisimiz

Sefaköy Arçelik Servisi için firmamız, beyaz eşya servisi sektöründe 1999 yılından itibaren beyaz eşya ürünlerine bakım, onarım ve servis hizmeti vermektedir.

Beyaz eşya sektöründe Küçükçekmece Sefaköy bölgesinde Nokta Servis Hizmetleri olarak servis hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, beyaz eşya sektöründe doğru ve yerinde adımlarla müşteri ilişkisi kuran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve servis hizmetlerinde son teknolojiyi kullanan firmadır. Sefaköy Arçelik Servisi için, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve klima gibi beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermektedir. Garantisi bitmemiş ürünlere servis verilmemektedir.

Hızlı ve çözüm odaklı servis hizmeti veren firmamız beyaz eşyanızın bakım ve onarımı için cihazınızı bulunduğu yerden alıp tamir ve bakımını yaptıktan sonra tekrar cihazınızı sizlere teslim ediyoruz. Servis hizmetlerimiz ihtiyacınız olacak tüm donanıma sahiptir. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılamak için servisimiz her zaman yanınızdadır.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, teknik önerilerimizi belirterek ihtiyaca en uygun, kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmak ve müşterimizin memnuniyetini sağlamak her zaman öncelikli hedeflerimiz olmuştur.

Sefaköy Arçelik Servisi Hakkımızda
Vizyonumuz;
Vizyon

Beyaz eşya servis sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve servis hizmetlerimizi her geçen gün geliştirerek büyütmek.

Misyonumuz;
Misyon

Beyaz eşya sektöründe beyaz eşya ürünlerinin arıza, bakım ve onarım alanında müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak yenilikçi ve yeni nesil çözümler üreterek sektöre katkı sağlamak.